| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Χρώμα | ασήμι |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| τάση | 110V, 220V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Μορφή | Γέφυρα-τύπος |
|---|---|
| Βολτ | 220V το /110V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Κατεύθυνση Roataing | Διπλή κατεύθυνση |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Σχήμα | τύπου γέφυρας |
|---|---|
| Βόλτ | 220V /110V |
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διπλής κατεύθυνσης |
| Συχνότητα | 50HZ/60HZ |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| Τάση | 110V, 220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |