| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
|---|---|
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Λειτουργία | Υπέρυθρες κατά του τσιμπήματος |
|---|---|
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Δύναμη μηχανών | 50W |
| Ζωή υπηρεσιών | 3 εκατομμύρια φορές |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Υλικό | Περίβλημα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώριση προσώπου |
| Μέγεθος | 7-ίντσα |
| Εργασιακό περιβάλλον | εσωτερικός/υπαίθριος με το καταφύγιο βροχής |
| Εφαρμογή | Έλεγχος προσπέλασης |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
|---|---|
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Εναντίον της σύγκρουσης | - Ναι, ναι. |
| Αντι-tailgating | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35℃ ~ +80℃ |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |