| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | εκτιμημένη δύναμη |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Με κινητήρα | AC με κινητήρα |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Ταχύτητα | 3/6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, διπλώνοντας το βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Υγρασία | Λιγότερο από 90% |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Περιστροφική ταχύτητα | 1400RPM |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 4.5 metes |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | 2 βραχίονας φρακτών |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Τάση | 110V/220V |
| Διεπαφή COM | RS485 |
| ΓΙΑΡΙΑ | 3/6 δεύτερος |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος | 120W |
| Καθαρό βάρος | 45 κιλά |
| Τετάρτη | AC220V, AC110V |
| Ειδικότητα | Χειροκίνητη απελευθέρωση |
| Εφαρμογή | Σύστημα στάθμευσης |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αυτόματο εμπόδιο |
| Τετάρτη | AC220V, AC110V |
| ταχύτητα | 1.5-6 δευτερόλεπτα |
| Κατηγορία ισχύος | 180W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 120W |
| Καθαρό βάρος | 50kg |
| Τάση | AC220V, AC110V |
| εφαρμογή | Parking System |