| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | πλήρης αυτόματος |
| Περιβάλλον εργασίας | εσωτερικός/υπαίθριος |
| Smart Card | Ολοκληρωμένο κύκλωμα, ταυτότητα, Magcard, κώδικας φραγμών |
|---|---|
| Υλικό | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
| Volatge | 110V/220V |
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Διάσταση της κατοικίας | 1630*1500*2300mm |
|---|---|
| μήκος του πόλου | 610mm |
| Καθαρό βάρος | 70kg |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3kg |
| Τροφοδοσία | 220v, 110v |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό περιβλήματος | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| Επιλογές | Ενιαίος/διπλάσιο routeway |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Να στεγάσει πυκνά | 2mm |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | ΑΣΗΜΙ |
| Τύπος | πλήρης περιστροφική πύλη ύψους |
| Πιστοποίηση | ISO |
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ημι ή πλήρης-αυτόματος | Ημιαυτόματα |
|---|---|
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πάχος της κατοικίας | 1.5mm |
| Διάσταση της κατοικίας | 1235*280*1000 |
| Καθαρό βάρος | 1235*280*1000 |