| Τάση | 220v 110v |
|---|---|
| Δύναμη | 80W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Τάση μηχανών | 220V |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s, 3s, 6s |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Χρόνος για up/down | 0.9-5s |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής | 300W 220VAC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -35°C~+85°C |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Ανοικτός χρόνος | 1.5s/3s, 3s/6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Τετραγωνικός διπλώνοντας βραχίονας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 4m |
| Volate | 110V ή 220V |
| Δύναμη | 80W |
| Ταχύτητα | 1.5s-6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Υλικό κινητήρα | Άλλες αλουμινένιες ενώσεις |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας |
| Μέγιστο μήκος ράβδου | 6 metes |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας | 1s//3s/6s |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| κατεύθυνση | Αριστερός εγκατεστημένος/δεξιός εγκατεστημένος |
| Τάση | 220V/110V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Μονάδες/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |