| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Χρήση | Πύλη/εθνική οδός χώρων στάθμευσης/φόρος |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Χρήση | Πύλη/εθνική οδός χώρων στάθμευσης/φόρος |
| Υλικό | χάλυβας και αργίλιο |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Χρήση | Πύλη/εθνική οδός χώρων στάθμευσης/φόρος |
| Χρώμα | Κόκκινος/κίτρινος/γκρίζος/κ.λπ. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | εμπόδιο βραχιόνων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | φραγμός αναρρίχησης |
| τροφοδοτικό | 50/60HZ, AC 220±10% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό βραχίονα | Κράμα αργιλίου |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | μαύρος |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Υλικό | κατοικία χάλυβα |
| Τύπος εμποδίων | Αυτόματο εμπόδιο |
|---|---|
| Διάρκεια ράβδου | 6 μέτρα |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5-6s |
| Μέγεθος οικισμού | 380*265*1030 |
| Τύπος εκτοξευτή | Ευθύς βραχίονας |
| Χρώμα | Κόκκινος/κίτρινος/γκρίζος/κ.λπ. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | εμπόδιο βραχιόνων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Χρώμα | Πορτοκάλι, γκρίζος, μαύρος, κ.λπ. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | εμπόδιο βραχιόνων |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 8M (που προσαρμόζεται) |