| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5, 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Δύναμη | 80W |
| Τυποποιημένο χρώμα | Κίτρινος Πορτοκάλι Γκρίζος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| δύναμη | βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εξουσία | 80W |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |