| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Τάση | 220v 110v |
|---|---|
| Δύναμη | 80W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s, 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | ευθύς βραχίονας, που διπλώνει το βραχίονα, που περιφράζει το βραχίονα |
| Ταχύτητα | το 1/3/6 s |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8m |
| εκτιμημένη δύναμη | 80w |
| Καθαρό βάρος | 59Kg |
| Ακαθάριστο βάρος | 64KG |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Διεπαφή COM | RS485 |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/weeke |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Διεπαφή COM | RS485 |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |