| Τόπος καταγωγής | Shenzhen |
|---|---|
| Μάρκα | WEJOIN |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,SGS |
| Αριθμό μοντέλου | WJCS101 |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen |
|---|---|
| Μάρκα | WEJOIN |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,SGS |
| Αριθμό μοντέλου | WJCS101 |
| Βαθμός IP | 68 |
|---|---|
| Νερό ανθεκτικό | Ναί |
| Max που αντέχει το βάρος | 5 τόνους |
| Εμπόριο Όρος | EXW |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Βάρος γεννημένο | 5T |
|---|---|
| Εκτεταμένο ύψος | 340mm |
| Μπαταρία | DC12V 7Ah |
| Διάσταση | 357*370*82mm |
| IP βαθμού | 68 |
| Με το συναγερμό | Ναί |
|---|---|
| ερμητικός | IP68 |
| Αδιάβροχο | Ναί |
| Με την μπαταρία | Ναί |
| Τηλεχειριστήριο | Ναί |
| Διάσταση | 357*370*82.5MM |
|---|---|
| Επίπεδο IP | 68 |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρόνος δειγμάτων | 2~5 εργάσιμες ημέρες |
| Με το συναγερμό | Ναί |
|---|---|
| ερμητικός | IP68 |
| Αδιάβροχο | Ναί |
| Με την μπαταρία | Ναί |
| Τηλεχειριστήριο | Ναί |
| ΑΝΩΤΑΤΗ συμπεριφορά Wieght | 5 τόνοι |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Greay, μπλε |
| Λειτουργών χρόνος | 4~6s |
| Νερό ανθεκτικό | Ναι |
| Βαθμός IP | 68 |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Επιδόσεις | ΑΡΙΣΤΗ |
| Διάρκεια ζωής | περισσότερα από 5 εκατομμύρια |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |