| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| ταχύτητα | 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Υλικό κινητήρα | Άλλες αλουμινένιες ενώσεις |
| Υλικό στέγασης | χάλυβα |
| Τύπος εκτοξευτή | Καθαρό χέρι, αναδιπλούμενο χέρι, φράχτη, τηλεσκοπικό χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εκτιμημένη δύναμη | 120W |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50HZ/110V, 60HZ |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Λογική ταχύτητα | 1400rpm |
| Μακρινή απόσταση | Λιγότερο από 50m |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Τάση | 110V/220V |