| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Εφαρμογή | Εδρεύουσα περιοχή |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Υλικό γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| Τάση | 110V, 220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |