| Στενός ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
|---|---|
| Κατοικία που τελειώνουν | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ταχύτητα χτυπημάτων | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Λειτουργία | Υπέρυθρες κατά του τσιμπήματος |
|---|---|
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Δύναμη μηχανών | 50W |
| Ζωή υπηρεσιών | 3 εκατομμύρια φορές |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
|---|---|
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Εναντίον της σύγκρουσης | - Ναι, ναι. |
| Αντι-tailgating | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35℃ ~ +80℃ |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης | 3S |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s |
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 0.5s |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος φτερών | διαφανής |
| κατεύθυνση | Δίκλινο |
| Πρόσβαση ασφάλειας | Ναί |
| Υλικό πυλών | PVC |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| ταχύτητα λειτουργίας | ρυθμιζόμενο |
| Γρήγορη ταχύτητα | 1s |
| Υπαίθριος με το καταφύγιο | YER |
| Υλικό πυλών | PVC |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καθαρό βάρος | 140kg |
| Γρήγορη ταχύτητα | 1s |
| Ανώτατο πλάτος της μετάβασης | 900mm |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
|---|---|
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Λειτουργία | Ενδοκόκκινο Αντι- τσίμπημα |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Χρώμα κατοικίας | Η αγκίδα, μπορεί προσαρμοσμένος να χρωματίσει |
|---|---|
| Διάσταση κατοικίας | 362*325*1030mm |
| Πλεονέκτημα | 1.5/3S ή 3/6S συνθέτουν ελεύθερα |
| εμπορευματοκιβώτιο 20ft | 120set |
| Ταχύτητα | 1.5-6s |