| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Western union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/weeke |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος βραχιόνων | δίπλωμα του βραχίονα |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | μαύρος |
| Έκρηξη | Πτυσσόμενο μπούμα 180 μοιρών |
|---|---|
| Δυναμικό | AC 110V-265V |
| Έκρηξη | Max 6m (προσαρμοσμένο) |
| Εγγύηση | 2 ετών |
| Χρώμα στέγασης | Μαύρος |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | μαύρος |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Τάση | 110V/220V |
| RS485 ενότητα | supportable |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Βραχίονας Lengh | 6M |
| Στέγαση χρώματος | Προαιρετικό |
| χαρτοκιβώτιο διάσταση | 109*39*42cm |
| Τάση | 220v 110v |
|---|---|
| συχνότητας | 50 / 60 Hz |
| Τάση μηχανών | 220V |
| Δύναμη | 120W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Τάση | 220v 110v |
|---|---|
| συχνότητας | 50 / 60 Hz |
| Τάση μηχανών | 220V |
| Δύναμη | 120W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Στέγαση χρώματος | σκοτεινό γκρι + ανοικτό γκρι |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |