Αυτόματο σύστημα εμποδίων πυλών φόρου εθνικών οδών, εμπόδια 80W AC220V/110V χώρων στάθμευσης
1 ΜΟΝΆΔΑ
MOQ
Τιμή
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές
Χρώμα: Πορτοκάλι
εφαρμογή: μέρος χώρων στάθμευσης
μήκος βραχιόνων: Max.6m
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40℃-75℃
Τρέχοντας χρόνος: 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC
Τάση μηχανών: 220V