Δις κατευθυντικά εμπόδια χώρων στάθμευσης, συστήματα ελέγχου AC220V/110V πυλών χώρων στάθμευσης
1 ομάδα
MOQ
Διαπραγματεύσιμα
Τιμή
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές
Επισημαίνω:
αυτόματο σύστημα πυλών εμποδίων
Αυτοκίνητο Εμπόδια Πάρκο
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: WEJOIN
Πιστοποίηση: CE ISO SGS
Αριθμό μοντέλου: WJDZ801
Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-20 Ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, L / C, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 σετ / μήνα
εμπορικοί όροι: EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF
Περιγραφή προϊόντων
αυτόματο εμπόδιο πυλών ανοξείδωτου 304 για τον ελεγκτή χώρων στάθμευσης
Όνομα: Αμφίδρομη πύλη εμποδίων
Ταχύτητα: 3/6 δεύτερος
Εφαρμογή: Φόρος εθνικών οδών
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Χειρωνακτική απελευθέρωση
Εκτιμημένη δύναμη: 80W
Πιστοποιητικό: CE, ISO,
Καθαρό βάρος: 60KG
Τάση: AC220V, AC110V
Πρότυπες επιλογή και διαφορές
Πρότυπο Μορφή βραχιόνων Ανώτατο μήκος βραχιόνων Ταχύτητα
WJDZ30116 Ευθύς βραχίονας 6m 6 δευτερόλεπτα
WJDZ30113 Ευθύς βραχίονας 4.5m 3 δευτερόλεπτα
WJDZ30126 90 βαθμός, αρθρωτός βραχίων 5m 6 δευτερόλεπτα
WJDZ30123 90 βαθμός, αρθρωτός βραχίων 3m 3 δευτερόλεπτα
Λειτουργίες & χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
3. Ανεμιστήρας μηχανών για να αποφύγει τη δυνατότητα υπερθέρμανσης
4. Αυτόματη αντιστροφή όταν συναντά ο βραχίονας εμποδίων την παρεμπόδιση
5. Αυτόματη πραγματοποίηση κλεισίματος μέσω των επιλογών που θέτει στο πίνακα ελέγχου
7. RS485 η ενότητα επικοινωνίας είναι συμβατή
Εφαρμογές:
Η αμφίδρομη πύλη εμποδίων χρησιμοποιεί τη μηχανή πρώτης γενιάς. Είναι σταθερό και έχει τη μακροχρόνια απόδοση ζωής υπηρεσιών, που τρέχει ένα εκατομμύριο φορές. Η κατοικία της αποτελείται από το γαλβανισμένο χάλυβα με το πάχος 1.5mm, και χρωματίζεται, έτσι ώστε το εμπόδιο μπορεί να λειτουργήσει με το σύστημα χώρων στάθμευσης πολύ καλά, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην πόρτα και υπαίθριος.
Προδιαγραφές:
Πρότυπο WJDZ301
Θερμοκρασία εργασίας -40℃~+75℃
Τάση 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ
Εκτιμημένη δύναμη 80w
Σχετική υγρασία ≤90%
Απόσταση τηλεχειρισμού ≥30m
Καθαρό βάρος 60kgs
Ταχύτητα 3S, 6S
Ανώτατο μήκος βραχιόνων 6 μέτρα
2. Η αμφίδρομη πύλη εμποδίων χρησιμοποιεί τη μηχανή πρώτης γενιάς. Είναι σταθερό και έχει τη μακροχρόνια απόδοση ζωής υπηρεσιών, που τρέχει ένα εκατομμύριο φορές. Η κατοικία της αποτελείται από το γαλβανισμένο χάλυβα με το πάχος 1.5mm, και χρωματίζεται, έτσι ώστε το εμπόδιο μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην πόρτα και υπαίθριος.