| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | λευκό και μπλε |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | λευκό και μπλε |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6m (που προσαρμόζεται) |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5S~6S |
|---|---|
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας με το επίστρωμα σκονών |
| Χρώμα | Χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5S~6S |
|---|---|
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας με το επίστρωμα σκονών |
| Χρώμα | Χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Τύπος εκτοξευτή | Ευθύς βραχίονας, που διπλώνει το βραχίονα, βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Χρώμα στερέωσης | Πορτοκαλί |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Διάρκεια ράβδου | Max 6M |
| Τύπος εκτοξευτή | Ευθύς βραχίονας, που διπλώνει το βραχίονα, βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Χρώμα στερέωσης | Πορτοκαλί |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 3s, 6s |
| Διάρκεια ράβδου | Max 6M |
| Χρώμα | γκρί |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ευφυής πύλη εμποδίων κυκλοφορίας για το σύστημα φόρου |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα |
| ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
| Μήκος βραχιόνων | Max.8m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Ίνα άνθρακα γύρω από το βραχίονα |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα Προϊόντος | πύλη φράγμα |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150W |
| τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |