| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | λευκό και μπλε |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6m (που προσαρμόζεται) |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς στρογγυλός βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 0,3 δευτερόλεπτα MAX |
| MTBF | 8.000.000 φορές |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5S~6S |
|---|---|
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας με το επίστρωμα σκονών |
| Χρώμα | Χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5S~6S |
|---|---|
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας με το επίστρωμα σκονών |
| Χρώμα | Χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5S~6S |
|---|---|
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας με το επίστρωμα σκονών |
| Χρώμα | Χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5S~6S |
|---|---|
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας με το επίστρωμα σκονών |
| Χρώμα | Χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5~5s διευθετήσιμος |
| Εξουσία | 150W |
| Τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| Χρώμα | Λάμποντας αγκίδα, λάμποντας χρυσός |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |