| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας δύο φρακτών |
|---|---|
| Ταχύτητα | 6s |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Καθαρό βάρος | 59kg |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 4m |
| Με κινητήρα | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5s, 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Χρώμα | Κίτρινος, πορτοκαλής, κενός, άσπρος, κόκκινος |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5s, 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Χρώμα | Κίτρινος, πορτοκαλής, κενός, άσπρος, κόκκινος |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Υλικό της κατοικίας | Σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα της μηχανής | 1.5~6S ρυθμιζόμενο |
| Μέγιστο μήκος ράβδου | 6 μέτρα |
| Κανονικό χρώμα | Χρυσό |
| Τυπικό πακέτο | Συσκευή από χαρτόνι |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Μήκος μπούμας | Μέγ.4,1μ |
|---|---|
| Αντισύγκρουση | Ναί |
| Απόσταση τηλεχειριστηρίου | <50 μέτρα |
| Εφαρμογή | Υπερμεγέθης περιοχή ροής κυκλοφορίας |
| Χρώμα | Γκρί |
| Τυποποιημένο χρώμα | Κόκκινος Κίτρινος |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Ονομαστική ισχύς | 120W |
| Βαθμό προστασίας | IP44 |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός/180 βαθμός |
|---|---|
| συσκευασία | χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τάση | 110V/220V |
| Ταχύτητα | 3/6 δεύτερος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 σετ / μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |