| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | ο Μαύρος και κόκκινο |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5s, 3s, 5s |
| Δύναμη | 150W |
| Παράδοση | 3~5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| τάση | AC220V AC110V |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναι |
| Χρήση | Χώροι στάθμευσης |
| Χρώμα | Λάμποντας αγκίδα, λάμποντας χρυσός |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναι |
| Ανώτατη δύναμη μηχανών | 300W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35°C~+85°C |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 0.6s-1s |
| Βάρος | 60kg |
| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+75℃ |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/weeke |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |