| Τύπος βραχιόνων | βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Τάση | AC110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Υλικό | κατοικία χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Υλικό | κατοικία χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10% |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Καθαρό βάρος | 39 κιλά |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας |
| Υλικό κινητήρα | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Χρόνος Opeating | 2-4s |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485 |
| δύναμη | βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Τετραγωνικός βραχίονας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 4meters |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
| Καθαρό βάρος | 59kg |