| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | κίτρινο |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, φράκτης |
| Μοτέρ | AC με κινητήρα |
| Βαθμός IP | IP44 |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Χρώμα | κίτρινο |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, φράκτης |
| Μοτέρ | AC με κινητήρα |
| Βαθμός IP | IP44 |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Χρώμα | κίτρινο |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, φράκτης |
| Μοτέρ | AC με κινητήρα |
| Βαθμός IP | IP44 |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Χρώμα | κίτρινο |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, φράκτης |
| Μοτέρ | AC με κινητήρα |
| Βαθμός IP | IP44 |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| voltage | 110v 220v |
|---|---|
| motor | ac |
| power | 120w |
| protection grade | IP54 |
| Boom type | srtaight |