| υλικό μηχανών | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | 304 ανοξείδωτο |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
|---|---|
| Κίνημα βραχιόνων εμποδίων | Ενιαία direction/Bi-κατεύθυνση |
| Μέγεθος | 300*280*968mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP54 |
| Βάρος | 60kg |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35℃~ + 80℃ |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC110±10%, ή AC220V±10% |
| Δύναμη μηχανών | 180W ανώτατος |
| Ταχύτητα | 1.5s-6s διευθετήσιμος |
| Τάση εισαγωγής ελεγκτών | DC24V±10%, 7.5A |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Χρόνος Opeating | 2-4s |
| Υλικό κινητήρα | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Καθαρό βάρος | 39 κιλά |
| Τύπος εκτοξευτή | Ευθύς βραχίονας, που διπλώνει το βραχίονα, βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Χρώμα στερέωσης | Πορτοκαλί |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Διάρκεια ράβδου | Max 6M |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Διεπαφή COM | RS485 |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Διεπαφή COM | RS485 |
| Τάση | 110V/220V |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/weeke |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |