| Υλικό πυλών | PVC |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| ταχύτητα λειτουργίας | ρυθμιζόμενο |
| Γρήγορη ταχύτητα | 1s |
| Υπαίθριος με το καταφύγιο | YER |
| Υλικό πυλών | PVC |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καθαρό βάρος | 140kg |
| Γρήγορη ταχύτητα | 1s |
| Ανώτατο πλάτος της μετάβασης | 900mm |
| Κατοικία Matetial | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Τάση | 110v, 220V |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Τρέχοντας χρόνος | 6s |
| Χρώμα | πορτοκάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Διάρκεια ράβδου | Μαξ.4m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C-75°C |
| Χρόνος λειτουργίας | 0.6 δευτερόλεπτα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Υλικό | κατοικία χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | στρογγυλός βραχίονας |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |