| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | πλήρης-αυτόματος |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Υλικό της κατοικίας | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1500pair/month |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
| Ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| υλικό της μηχανής | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | πλήρης-αυτόματος |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Τύπος μηχανών | DC 24V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό του χτυπήματος | PVC |
| Καθαρό βάρος | 85KG |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5 έως 8 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1500+pair+per μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 5 έως 8 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1500+pair+per μήνας |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1500pair/month |