| μορφή | Γέφυρα-τύπος |
|---|---|
| Βολτ | 220V το /110V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 36w |
| συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Εκτιμημένη δύναμη | 36w |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| συχνότητα | 50/60Hz |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διάβαση της ταχύτητας | 40 άτομα/λεπτά. |
| Διεπαφή | RS485 |
| Πέρασμα | Αμφίδρομο πέρασμα |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διεπαφή | RS485 |
| Πέρασμα | Αμφίδρομο πέρασμα |
| ODM/OEM | Αποδεκτός |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργία | ασφάλεια, αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5working ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργία | ασφάλεια, αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5working ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργία | ασφάλεια, αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5working ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργία | ασφάλεια, αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5working ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργία | ασφάλεια, αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5working ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3kg |