| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Πάροδος Wideth | 600mm |
|---|---|
| Υλικό φτερών | PVC |
| Μηχανή | DC12V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Μπαταρία που απαιτείται | Ναι |
| Πλάτος παρόδων | 900mm |
|---|---|
| Υλικό φτερών | PVC |
| Μοτέρ | DC 24V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Μπαταρία που απαιτείται | Ναί |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80kg |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| Τάση | 110V, 220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |