| Τύπος βραχιόνων | στρογγυλός βραχίονας |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | μαύρος |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| Χρώμα | Λάμποντας χρυσός |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Υλικό | Περίβλημα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώριση προσώπου |
| Μέγεθος | 7-ίντσα |
| Εργασιακό περιβάλλον | εσωτερικός/υπαίθριος με το καταφύγιο βροχής |
| Εφαρμογή | Έλεγχος προσπέλασης |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
|---|---|
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |