| Όνομα προϊόντων | Εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας διπλός πυρήνας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Κατεύθυνση | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| Υλικό κινητήρα | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Χρόνος για up/down | 0.9-5s |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής | 300W 220VAC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -35°C~+85°C |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150w |
| Τάση | AC220V AC110V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150w |
| Τάση | AC220V AC110V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| 404 Not Found | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | 304 ανοξείδωτο |
| Χρώμα | χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |