| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Πάροδος Wideth | 600mm |
|---|---|
| Υλικό φτερών | PVC |
| Μηχανή | DC12V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Μπαταρία που απαιτείται | Ναι |
| Πλάτος παρόδων | 900mm |
|---|---|
| Υλικό φτερών | PVC |
| Μοτέρ | DC 24V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Μπαταρία που απαιτείται | Ναί |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 sec , 3 sec , 6 sec |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| μοντέλο | WJCB02H |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Κατηγορίας προστασίας | IP54 |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Επιδόσεις | ΑΡΙΣΤΗ |
| Διάρκεια ζωής | περισσότερα από 5 εκατομμύρια |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |