| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος |
| Λέξη κλειδί | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| Πέρασμα | Αμφίδρομο πέρασμα |
| Πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Υλικό περιβλήματος | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| Πρόσβαση στο Σύστημα Ελέγχου | Ναί |
| Επιλογές | Ενιαίος/διπλάσιο routeway |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | εκτιμημένη δύναμη |