| Υλικό περιβλήματος | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| Πρόσβαση στο Σύστημα Ελέγχου | Ναί |
| Επιλογές | Ενιαία/διπλή κατεύθυνση |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Τροφοδοσία | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων κάθετος-τύπων |
| Ονομαστική ισχύς | 36W |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα Προϊόντος | Περιστροφική πόρτα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| όνομα | Τρίποδο περιστροφική πόρτα |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
| μήκος του πόλου | μήκος του πόλου |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Τάση | 110v/220v |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| όνομα προϊόντων | Περιστροφική πύλη |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V± 10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |