| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Διεπαφή COM | RS485 |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Δύναμη | Βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Μηχανή | Κράμα αλουμινίου με χύτευση |
| ταχύτητα | 1.5s, 3s, 6s |
| Κατοικία | Σίδηρος με τη σκόνη |
| Βολτ | 220V το /110V |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Επιλογή βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Highligh | Ασφάλεια |
| Προαιρετικός έλεγχος | Ναί |
| Χρόνος λειτουργίας | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 5 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1s |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 metes |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1s |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 metes |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Ταχύτητα | 6s |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6 metes |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | ο Μαύρος και κόκκινο |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Χρώμα | πορτοκάλι προαιρετικό |
|---|---|
| εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Κατηγορίας προστασίας | IP55 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |