| Τετάρτη | 110V 220V |
|---|---|
| κινητήρα | Κλιματισμός |
| Δύναμη | 120W |
| Βαθμός προστασίας | Ip44 |
| Τύπος εκτοξευτή | srtaight |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | μαύρος |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | Κίτρινος, κόκκινος, μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Εξουσία | 150W |
| Τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Εξουσία | 150W |
| Τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Housing Material | Steel |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Speed | 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Arm,Straight Arm; Folding arm; Fence arm |