| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Housing Material | Steel |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Τετάρτη | 110V 220V |
|---|---|
| κινητήρα | Κλιματισμός |
| Δύναμη | 120W |
| Βαθμός προστασίας | Ip44 |
| Τύπος εκτοξευτή | srtaight |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | μαύρος |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Εξουσία | 150W |
| Τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Εξουσία | 150W |
| Τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Speed | 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Arm,Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| CE Aprroval | Ναί |
| Τύπος βραχιόνων | Στρέητ |
| Αυτόματη Gate | Ναί |
| Αυτόματος-αντιστροφή | Ναί |