| Χρώμα | Κόκκινο και μπλε |
|---|---|
| Αυτόματος-κλείσιμο | Ναί |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Ανιχνευτής βρόχων οχημάτων | Ναί |
| Έλεγχος του /Remote ελέγχου καλωδίων | Ναί |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 0.5-0.9s |
| Τύπος βραχιόνων | Ίνα άνθρακα γύρω από το βραχίονα |
| Χρώμα | γκρί |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| Ταχύτητα | 1.8s 3s 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Υλικό κινητήρα | Άλλες αλουμινένιες ενώσεις |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας |
| Τύπος εκτοξευτή | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ταχύτητα | 1.5s~4s διευθετήσιμος |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Χρήση | Πύλη/εθνική οδός χώρων στάθμευσης/φόρος |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 4.5 metes |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | 2 βραχίονας φρακτών |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Τάση | 110V/220V |
| Διεπαφή COM | RS485 |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 0.5-0.9 S |
| Τύπος βραχιόνων | Ίνα άνθρακα γύρω από το βραχίονα |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |