| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς στρογγυλός βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | χρυσός |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 0,3 δευτερόλεπτα MAX |
| MTBF | 8.000.000 φορές |
| Υλικό περιβλήματος | 1$Α 304 |
|---|---|
| Μήκος πυλών | 300mm |
| Passsage Wideth | 600 mm |
| Υλικό φτερών | arylic |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| μήκος του πόλου | 490mm |