| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| CE Aprroval | Ναί |
| Τύπος βραχιόνων | Στρέητ |
| Αυτόματη Gate | Ναί |
| Προαιρετικός έλεγχος | Ναί |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Επιδόσεις | ΑΡΙΣΤΗ |
| Διάρκεια ζωής | περισσότερα από 5 εκατομμύρια |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Διευρύνετε το φτερό | Ναί |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο προϊόν | Ναί |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s |
| Καλό υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Έχετε το λογότυπο | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Γρήγορη ταχύτητα | Ναί |
| Επικοινωνήστε Modual | Ναί |
| Πύλη ασφάλειας | Ναί |
| Κατοικία που τελειώνουν | σκόνη που ντύνεται |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| CE Aprroval | Ναί |
| Τύπος βραχιόνων | Στρέητ |
| Αυτόματη Gate | Ναί |
| Αυτόματος-αντιστροφή | Ναί |
| Χειρωνακτικός, ημι ή πλήρης-αυτόματος | πλήρης-αυτόματος |
|---|---|
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πάχος της κατοικίας | 1.5mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Κατεύθυνση Rotaing | διπλή κατεύθυνση |