| Διευρύνετε το φτερό | Ναί |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο προϊόν | Ναί |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s |
| Καλό υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Έχετε το λογότυπο | Προαιρετικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| μήκος βραχιόνων | 300mm |
|---|---|
| Πάροδος Wideth | 600 mm |
| Υλικό φτερών | Ρητίνη, ή PVC |
| Με κινητήρα | DC12V |
| Βαθμός Protaction | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | Σταθμοί μετρό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 10-30 μέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western union |
| Χρόνος ταχύτητας | ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 1$Α 304 |
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | 8 ζευγάρι |
| Προσαρμοσμένα προϊόντα | Ναί |