| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Χρόνος για up/down | 0.9-5s |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής | 300W 220VAC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -35°C~+85°C |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναι |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150W |
| τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας αφρού |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας αφρού |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας αφρού |
| Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | ≤90%, καμία συμπύκνωση |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen |
| Μάρκα | WEJOIN |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,SGS |