| Τύπος | ένα routeway/διπλάσιο routeway περισσότεροι |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 7 εργάσιμες ημέρες |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναι |
| Χρήση | Χώροι στάθμευσης |
| Χρώμα | Λάμποντας αγκίδα, λάμποντας χρυσός |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Σχεδιασμός | Κανένα σχέδιο διακοπτών ορίου |
| Χρώμα | Λάμποντας χρυσός |
| Βάρος | 65kg |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | ευθύς βραχίονας, βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, κ.λπ. |
| Τάση | AC110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| τάση | 110V, 220V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Κατοικία Matetial | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Τάση | 110V, 220V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος |
| Υλικό κινητήρα | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος εκτοξευτή | Σιδερένια ευθείας αναδίπλωσης |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβας |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Μοναδικός μακρινός ελεγκτής |
| Χρώμα | μαύρος |
| εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| 404 Not Found | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | ευθύς βραχίονας, βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, κ.λπ. |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |