| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Τάση | 110V/220V |
| Συσκευασία | Ξύλινος |
| Μήκος Πολωνού | 490mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το ξύλινο /carton |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000/ΜΉΝΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το ξύλινο /carton |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000/ΜΉΝΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το ξύλινο /carton |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000/ΜΉΝΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| μήκος του πόλου | 490mm |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Ονομαστική ισχύς | 36W |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
| Λειτουργία | γρήγορη ασφάλεια ταχύτητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
| Λειτουργία | γρήγορη ασφάλεια ταχύτητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| μήκος βραχιόνων | 300mm |
|---|---|
| Πάροδος Wideth | 600 mm |
| Υλικό φτερών | PVC |
| Μοτέρ | DC12V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| Τάση | 110V, 220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |