| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος παρόδων | 500mm~900mm |
| Τύπος μηχανών | DC24V Βούρτσα |
| Τάση | AV220/AC110V |
| Ταχύτητα ροής | 30~40 πρόσωπα ανά λεπτό |
| Υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση κατοικίας | 1000*160*680mm |
| Τάση | 110V/220V, 50/60Hz |
| Μήκος βραχιόνων (προαιρετικό) | 500900mm |
| υλικό της κατοικίας | 210/304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πάχος της κατοικίας | 2.0mm |
| Διάσταση της κατοικίας (L*W*H χιλ.) | 2800*1813*2400 |
| μήκος του πόλου | 610mm |
| Καθαρό βάρος | 500 KG |
| Υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση κατοικίας | 1000*160*680mm |
| Τάση | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
| Μήκος βραχιόνων (προαιρετικό) | 500900mm |
| τεντώνω-έξω πλάτος χτυπημάτων | 275mm |
|---|---|
| το ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τάση μηχανών | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| τεντώνω-έξω πλάτος χτυπημάτων | 275mm |
|---|---|
| το ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τάση μηχανών | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |