| Card Reader | διαθέσιμος |
|---|---|
| Χρώμα φτερών | κόκκινο |
| Χρόνος λειτουργίας | 1s |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Συναγερμός | διαθέσιμος |
| Διάσταση Mechainsm | 254*205*855mm |
|---|---|
| Ανώτατη πάροδος | 600 mm |
| Οδηγώντας μηχανή | DC12V μηχανή βουρτσών |
| Τρέχοντας χρόνος | 0.5s |
| Ταχύτητα | ρυθμιζόμενο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-30 μέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union, L / C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| μήκος βραχιόνων | 300mm |
|---|---|
| Πάροδος Wideth | 600 mm |
| Υλικό φτερών | Ρητίνη, ή PVC |
| Μοτέρ | DC12V |
| Βαθμός Protaction | IP32 |
| Υλικό κατοικίας | 304 / 202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Ισχύστε για το ξενοδοχείο | Ναι |
| Πρόσβαση για τον αναγνώστη καρτών Ssystem | Ναι |
| Να στεγάσει πυκνά | 2mm |
| Χρόνος για το άνοιγμα | 0.2s |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροφοδοσία | AC220V |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διάσταση Mechainsm | 282*286*875mm |
|---|---|
| Μήκος φτερών | 300mm |
| Οδηγώντας μηχανή | DC12V μηχανή βουρτσών |
| Τρέχοντας χρόνος | 0.5s |
| Ταχύτητα | 5~20s |
| Πληρωμή | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |