| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5, 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Δύναμη | 80W |
| Τυποποιημένο χρώμα | Κίτρινος Πορτοκάλι Γκρίζος |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5, 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Δύναμη | 80W |
| Τυποποιημένο χρώμα | Κίτρινος Πορτοκάλι Γκρίζος |
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.5, 3s, 6s |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Δύναμη | 80W |
| Τυποποιημένο χρώμα | Κίτρινος Πορτοκάλι Γκρίζος |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
|---|---|
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Με κινητήρα | AC με κινητήρα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Φωτοκύτταρο | supportable |
| Ανιχνευτής βρόχων | supportable |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ανοικτή/στενή ταχύτητα | 1.5-6S |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | προσαρμόστε σύμφωνα με το σημείο |
| Υλικό περιβλήματος | Ήπιος χάλυβας με τη σκόνη χρώματος |
| υλικό βραχιόνων | Αλουμίνιο |
| Μοτέρ | μηχανή ροπής |