| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8m |
| Κύκλος ζωής | 5 εκατομμύριο φορές |
| δύναμη | βαρέων καθηκόντων |
| συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ή ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 6M |
| άνοιξη | Άνοιξη ισορροπίας |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Μοτέρ | AC με κινητήρα |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | φραγμός αναρρίχησης |
| τροφοδοτικό | 50/60HZ, AC 220±10% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό βραχίονα | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα κατοικίας | Προαιρετικός |
|---|---|
| Διάσταση κατοικίας | 405*1050*335mm |
| εμπορευματοκιβώτιο 20ft | 100set |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας, βραχίονας ταλάντευσης, βραχίονας φρακτών, οκτάγωνος βραχίονας, κ.λπ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασίες χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | AC110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| υλικό της κατοικίας | Σίδερο |
|---|---|
| Ταχύτητα της μηχανής | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Τυποποιημένο χρώμα | Πορτοκάλι |
| τυποποιημένο λογισμικό | χάρτινη συσκευασία |
| Υλικό | χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι, κίτρινο |
| Όνομα προϊόντων | Εμπόδιο βραχιόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |