| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο το /wooden |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο το /wooden |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | λάμποντας χρυσός |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών |
| Καθαρό βάρος | 50kg |
|---|---|
| Τάση | AC220V, AC110V |
| Ταχύτητα | 1.5/3/6 δεύτερος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | χειρωνακτική απελευθέρωση |
| Ονομαστική ισχύς | 120W |
| Καθαρό βάρος | 59kg |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 64kg |
| Χρώμα βραχιόνων | Red&white |
| Ταχύτητα | 6s |
| Τύπος βραχιόνων | περιφράζοντας βραχίονας |
| Υλικό | κατοικία χάλυβα |
|---|---|
| Απελευθέρωση Manuak | Ναί |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ψύξη - ανεμιστήρας | Ναί |
| Ενότητα επικοινωνίας | RS 485 |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |