| Χρώμα | Πορτοκάλι/κόκκινο/κίτρινος/γκρίζος/κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Τροφοδοσία | AC220/AC110 |
| Πιστοποίηση | CE ISO SGS |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| βάρος γραφείων | 55kg |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Ονομαστική ισχύς | 300W |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| εφαρμογή | Χώροι στάθμευσης, πύλες φόρου |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8metes |
| υλικό της κατοικίας | Σίδερο |
|---|---|
| Ταχύτητα της μηχανής | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6M |
| Τυποποιημένο χρώμα | Πορτοκάλι |
| τυποποιημένο λογισμικό | χάρτινη συσκευασία |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150w |
| Τάση | AC220V AC110V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων | Εμπόδιο βραχιόνων |
| Υλικό | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου και αργιλίου |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Υψηλό καθήκον | Ναί |
| Επικοινωνήστε την ενότητα | Ναί |
| Αυτόματη Gates | Ναί |
| Κατοικία που τελειώνουν | σκόνη που ντύνεται |
| Υλικό της κατοικίας | Σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα της μηχανής | 1.8s, 3s, 6s |
| Μέγιστο μήκος ράβδου | 6 μέτρα |
| Κανονικό χρώμα | Μπλε, Πορτοκαλί&Λευκό |
| Τυπικό πακέτο | συσκευασία από χαρτόνι |