| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 φορές |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V/110V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+75℃ |
| Τρόπος ελέγχου | Τηλεχειρισμός |
| motor material | aluminum alloy |
|---|---|
| operating time | 3s, 6s |
| boom type | straight, folding, fencing |
| housing material | 304 stainless steel |
| Color | Yellow |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485, RJ45 |
| Μήκος βραχιόνων εμποδίων | 34M |
| MTBF | 10.000.000 φορές |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V/110V |
| Τύπος μπούμας | Πτυσσόμενη μπούμα 90 μοιρών |
|---|---|
| Δυναμικό | AC 110V-265V |
| Μήκος μπούμας | Max 6m (προσαρμοσμένο) |
| Εγγύηση | 2 Έτος |
| Χρώμα στέγασης | Χρυσός |
| Τύπος μπούμας | Straight boom / Floding Boom |
|---|---|
| Δυναμικό | AC 110V-265V |
| Μήκος μπούμας | Max 6m (προσαρμοσμένο) |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Χρώμα στέγασης | Μαύρος |
| Μήκος βραχιόνων | Μέγιστο 4.1m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας αφρού |
| Υλικό κινητήρα | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας | 3s, 6s |
| Τύπος μπούμας | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, περίφραξη |
| Υλικό στέγασης | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Υλικό μηχανών | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Κίνημα βραχιόνων εμποδίων | Δις-κατεύθυνση |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 φορές |
| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
| Μηχανή | Μηχανή χωρίς βούρτσα DC |
| Βάρος | 60kg |