| Υλικό μηχανών | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
| Χρώμα | κίτρινος |
| Υλικό μηχανών | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Κατ' ευθείαν, δίπλωμα, περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Τύπος μπούμας | Straight boom / Floding Boom |
|---|---|
| Δυναμικό | AC 110V-265V |
| Μήκος μπούμας | Max 6m (προσαρμοσμένο) |
| Εγγύηση | 2 Έτος |
| Χρώμα στέγασης | Χρυσός |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Ταχύτητα | 3S, 6S |
|---|---|
| Χρώμα | πορτοκαλί |
| Υλικό κινητήρα | Άλλες αλουμινένιες ενώσεις |
| Μέγιστο μήκος ράβδου | 6 metes |
| Διεπαφή COM | RS485 |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και λευκό |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| δύναμη | βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
| Ταχύτητα | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Στέγαση | Χάλυβα |
| Δύναμη | 80W |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | ευθύς βραχίονας, βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, κ.λπ. |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |