| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| 404 Not Found | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | ευθύς βραχίονας, βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, κ.λπ. |
| Τάση | AC110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Τύπος μπούμας | Straight boom / Floding Boom |
|---|---|
| Δυναμικό | AC 110V-265V |
| Μήκος μπούμας | Max 6m (προσαρμοσμένο) |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Χρώμα στέγασης | Χρυσός |
| Τύπος | Αυτόματη Barrier |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 1s, 3s, 6s |
| μήκος βραχιόνων | 3m, 4.5m, 6m |
| υλικό μηχανών | Κύβος-το κράμα αλουμινίου |
| Τύπος βραχιόνων | Αρθρωτός βραχίων |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Ταχύτητα | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | Χάλυβα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας Δίπλωμα του βραχίονα Βραχίονας φρακτών, τηλεσκοπικός βραχίονας |